NEW

baw się i ucz się !

Ćwiczenia włosko-polskie

Skorzystaj z naszych ćwiczeń online, aby udoskonalić swój włoski! Wybieraj spośród szerokiej gamy opcji, aby trenować to, co wolisz!

Od najprostszych do najbardziej skomplikowanych. Ćwicz koniugację czasowników w naszej dedykowanej grze, wybierając spośród różnych opcji i filtrów!
Słownictwo Quizlet

Mówią, że aby dobrze mówić w języku, wystarczy znać sto słów. Jednak dzięki naszym fiszkom będziesz mógł dowiedzieć się o wiele więcej!

Preposizioni - Coming Soon!

Przyimki zawsze były jedną z najbardziej złożonych części języka włoskiego. Naucz się z nich korzystać dzięki naszej dedykowanej im grze!

Oto, co mówią
nasi wspaniali Słuchacze

Prawdziwe referencje od prawdziwych Słuchaczy

Uwielbiam tu przychodzić! Trudno to nazwać szkołą sensu stricte :). Lektorzy są uśmiechnięci (jak we Włoszech) i pozytywni. Lubię się tu uczyć. Od niedawna DA organizuje dodatkowe eventy jak wspólne oglądanie filmów włoskich, gry i zabawy językowe przy piwie, naprawdę się dzieje. Twórcy miejsca wkładają w nie serce i to się czuje!
Aneta Turkiewicz
Każdy kto chce zacząć swoją przygodę z językiem włoskim powinien przyjść właśnie tutaj! Lektorzy są profesjonalni, mają pasję i ogromną cierpliwość, a przy tym zarażają optymizmem i miłością do Italii ❤️
Eliza Szymanowska
W tej szkole można naprawdę skutecznie nauczyć się języka włoskiego. Już od pierwszej lekcji jesteśmy aktywnie zmuszani do mówienia i myślenia w tym języku. Nie ma tu tylko pracy z podręcznikiem, nudnej gramatyki i tak dalej. Jest dużo ćwiczeń, zadań, zabaw, ale przede wszystkim rozmów.
Krzysztof Klamycki
Fantastyczna włoska atmosfera. Szkoła spwcjalizująca się jedynie w tym języku, więc ma swój klimat. Żaden moloch. Prowadzona przez polsko-włoskie małżeństwo. Lektorzy, to włosi. Organizują imprezy integrujące uczących się. Zdecydowanie polecam.
Patryk Tryzubiak

Zapisz się, aby otrzymywać info o rabatach i promocjach

Zapisz się do newslettera Dante Alighieri, aby otrzymywać informacje o promocjach i naszych nowych kursach

Możesz łatwo zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link na końcu wiadomości e-mail.