NEW

Więcej niż szkoła

Nauka w Dante Alighieri jest naprawdę warta więcej niż w normalnej szkole. Dzięki naszemu programowi lojalnościowemu możesz zyskać mnóstwo korzyści!

Co znajdziesz w Dante !

Ekskluzywna oferta, którą znajdziesz tylko u nas! Dodatkowy materiał jest udostępniany wszystkim naszym aktywnym słuchaczom.

Ćwiczenia

Biblioteka

Wydarzenia

Workshop

Zniżki

To wszystko zmocni się dzięki naszym Panelu Słuchaczy!

dlaczego warto być

Słuchacz Dante!

Co o nas mowią?

W naszych wydarzeniach wzięło już udział setki osób, które następnie dołączyły do ​​naszej wspaniałej społeczności!

Uwielbiam tu przychodzić! Trudno to nazwać szkołą sensu stricte 🙂 Lektorzy są uśmiechnięci (jak we Włoszech) i pozytywni. Lubię się tu uczyć. Od niedawna szkoła organizuje dodatkowe eventy jak wspólne oglądanie filmów włoskich, gry i zabawy językowe przy piwie, naprawdę się dzieje. Twórcy miejsca wkładają w nie serce i to się czuje!
Aneta Turkiewicz
Szkoła Dante Aligheri to doskonałe miejsce nie tylko dla tych, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego, ale też doświadczyć Włoch, nie wyjeżdżając z Poznania. Szkoła bardzo mocno stawia na aktywność pozaszkolną — pokazy filmowe, wieczory tematyczne, sezonowe imprezy, warsztaty kulinarne organizowane we współpracy z włoskimi lokalami. Wartościowe, inspirujące miejsce.
Eliza Szymanowska
Bardzo przyjazne miejsce do dzielenia pasji językiem włoskim, nauki i poznawania kultury! 🙂 Cieszę się, że poza lekacjami są w szkole organizowane wydarzenia, które budują społeczność i tematycznie są niezwykle interesujące!
Magdalena Karolczak
Cudowna ekipa, bylem ostatnio na imprezie karnawałowej w stylu wloskim i mega fajnie się bawiłem. Dużo jedzenia (pizza, deski serów i wędlin, pasta, arrancini), dużo wina, fajna muzyka i cudowny wloski klimat! 😍
Michał Konwicki

Z Dante super chwile wieczory imprezy !

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach

Dołącz do newslettera Dante Alighieri, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami naszej szkoły!

Możesz łatwo zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link na końcu wiadomości e-mail.