NEW

WYDARZENIA

Odkryj nasze
kolejne wydarzenia

Nie tylko tradycyjne lekcje! Nasze spotkania mają na celu alternatywną naukę języka włoskiego, wzajemne poznanie się i dobrą zabawę. Czekamy na Ciebie!

WYDARZENIA

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz, aby Twoja nauka języka włoskiego była jeszcze bardziej wyjątkowa, nasza szkoła oferuje szeroką gamę wydarzeń poświęconych Włochom i włoskiemu! Odkry

Kino Italia

Zanurz się w lekcjach tematycznych o kinie włoskim razem z naszym Nicola! Na zakończenie spotkania odbędzie się quiz dotyczący omawianego filmu, z nagrodą dla zwycięzcy!

Wloskie Spotkania

Piwo z przyjaciółmi i pogawędka z przyjaciółmi! Co może być lepszego? Zrobić to po włosku! Wloskie Spotkania to idealny czas na używanie języka włoskiego w relaksującej atmosferze!

Cambio Colore Testo

Colazione italiana

Cambio Colore Testo

Rogalik, kawa, pogawędka. Czuj się jak we Włoszech, ale będąc w Poznaniu! W tym evencie można cieszyć się prawdziwym włoskim śniadaniem kilka kroków od swojego domu!

La pizzata

Podstawą Włoch, nie da się temu zaprzeczyć, jest pizza. La Pizzata to nasze spotkaniepodczas którego można skosztować różnych pizzy rozmawiając po włosku!

DiWina Commedia

Często ci, którzy kochają Włochy, kochają wino. W tym evencie można wyruszyć w podróż po włoskich winnicach, degustując najlepsze butelki!

Cambio Colore Testo

Sapori d'Italia

Cambio Colore Testo

Studiowanie języka oznacza studiowanie jego kultury. A kultura włoska jest czysto kulinarna! Na kursach Sapori d'Italia nauczymy się gotować najważniejsze włoskiej dań!