Śmierć Jana Pawła II

Poznań

😍 Buongiorno!

🙏🏼 Z przyjemnością, a nawet zachwyceniem, możemy ogłosić kolejne spektakularne wydarzenie Dante!

🎭 Tym razem zabierzemy Was bezpośrednio do prywatnych pokoi Papieża w Watykanie! Jak? Dzięki spektaklowi Teatr Polski w Poznaniu od 1875 „Śmierć Jana Pawła II” w reżyserii Jakuba Skrzywanka. Spektakl przedstawia ostatnie dni życia Karola Wojtyły, jego chorobę, cierpienie, człowieczeństwo i relację z krajem pochodzenia, Polską. Część przedstawienia będzie prowadzona bezpośrednio w języku włoskim, przy którego tłumaczeniu współpracował jeden z naszych nauczycieli, Nicola Marra.

❤️ I to nie koniec! Na zakończenie spektaklu, specjalnie dla Was, pracujemy nad spotkaniem z artystami, którzy pracowali nad tym projektem! Można ich spotkać, zadać pytania lub jeszcze bardziej zaangażować się w magię tego arcydzieła, o którym mówiło się w całej Polsce!

📅 Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 18:00 w Teatrze Polskim w Poznaniu i wyłącznie dla naszych słuchaczhy będzie obowiązywał rabat 40%! Serdecznie prosimy o bezpłatne wpisanie się na listę zainteresowanych, w celu przekazania do teatru szeregu ewentualnych zainteresowanych!

Gdzie I KIEDY?

Teatr Polski
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznań